Recrutam Sofer profesionist pentru camion cu macara – Brasov

Acest anunț este inactiv.

Detalii

  • ID Anunț: # 133492

  • Adăugat la: 17:17, 07.08.2024

  • Anunț publicat de: Firmă

  • Tip job Full time

  • Mobilitatea postului Necesita deplasari

  • Vizualizări: 58

Descriere

Recrutăm șofer profesionist pentru camion cu macara de 5,5 tone pentru un depozit de materiale de construcții din Brașov. Dacă ai categoria C și ai mai lucrat ca șofer pe camion cu macara, acest post este potrivit pentru tine.

Cerințe:
• Experiență anterioară pe camion cu macara – constituie avantaj;
• Permis de conducere categoria C;
• Persoană serioasă, adaptabilă și care lucrează cu acuratețe.

Responsabilități:
• Livrarea materialelor de construcții în Brașov și zona limitrofă;

Beneficii:
• Tichete de masă;
• Prime de sărbători;
• Transport asigurat;
• Bonus de performanță;
• Program de lucru, L-V, între orele 8:00 – 17:00.

Dacă ești o persoană organizată, atentă la detalii, cu abilități excelente de comunicare și îți dorești să te dezvolți, te invităm să aplici la anunțul nostru.