Recrutam Gestionar cu ISCIR, program 2 schimburi - Ghimbav

Acest anunț este inactiv.

Detalii

  • ID Anunț: # 134027

  • Tip job Full time

  • Mobilitatea postului Locatie stabila

  • Vizualizări: 19

Descriere

Cerințe:
• Minim studii medii;
• Autorizație I.S.C.I.R.;
• Disponibilitate de a lucra în 2 schimburi;
• Cunoștințe operare calculator – nivel mediu;
• Persoană serioasă, adaptabilă și care lucrează cu acuratețe.

Responsabilități:
• Participă activ la activitatea de primire a mărfii, intrare în stoc: verificare, rezervare spațiu și asigurarea depozitării;
• Asigurarea logisticii interne pentru producție;
• Ieșirea din stoc: ambalează și securizează marfa în vederea livrării;
• Realizează împărțirea cantitativă a materialelor pe palet;
• Răspunde pentru efectuarea livrării mărfurilor în condițiile stabilite și de corectitudinea lor;
• Respectă graficul de livrare stabilit;
• Raportează lunar sau de câte ori este necesar abaterile în termenii de livrări corecte;
• Menține un standard de calitate al proceselor logistice;
• Respectă și aplică procedurile de management LEAN;
• Se asigură că sunt respectate toate normele de protecție a muncii, creând un mediu de lucru sigur în depozit și zonele conexe;
• Raportează superiorului ierarhic diferențele dintre marfa fizică și cea scriptică apărute la recepția mărfii la magazie;
• Utilizează eficient spațiul de depozitare a mărfurilor;
• Transmite către superiorul ierarhic orice reclamație privind expedițiile de marfă;
• Păstrează documentele justificative legate de stocuri;
• Participă activ la operațiunile de încarcare/descărcare a mărfii la/din magazia firmei;
• Raportează superiorului ierarhic orice neconcordanță între stocul fizic și cel scriptic;
• Oferă informații despre stocuri.

Beneficii:
• Transport asigurat la locul de muncă din Brașov – Codlea - Râșnov - Cristian – Ghimbav – Zărnești;
• Prime de sărbători și tichete de masă;
• Bonus de performanță;
• Abonament medical;
• Extra zile de concediu.