Recrutam Electrician de intretinere si reparatii, 2 schimburi – Brasov

Detalii

  • ID Anunț: # 134108

  • Tip job Full time

  • Mobilitatea postului Locatie stabila

  • Vizualizări: 19

Descriere

Cerințe:

• Studii medii profil tehnic;
• Calificare electrician;
• Citirea și utilizarea schemelor electrice și a documentației tehnice;
• Cunoștințe automatizări, PLC constituie avantaj;
• Minim 3 ani experință în întreținere și reparații utilaje;
• Disponibilitate pentru 2 schimburi;

Responsabilități:

• Verificarea, diagnosticarea, repararea, executarea, modificarea și întreținerea mașinilor si utilajelor din zona de producție;
• Efectuarea reviziilor periodice;
• Remedierea defecțiunilor electrice și electronice, în cel mai scurt timp, apărute la utilajele semiautomate și automate;
• Repunerea în funcțiune a liniilor de producție, după remedierea defecțiunilor;
• Instalarea și punerea în funcțiune a mașinilor și utilajelor;

Beneficii:

• Prime și tichete de masă;
• Spor ore suplimentare 200%;
• Transport asigurat din Brașov, Cristian, Râșnov, Zărnești, Codlea, Ghimbav.

Andreea

Pe site din 2021

BRAȘOV, județ BRASOV

Ați vizionat anunțul: Recrutam Electrician de intretinere si reparatii, 2 schimburi – Brasov