Angajam Muncitori necalificati la montaj panouri foto, zona Iepuresti

Acest anunț este inactiv.

Detalii

  • ID Anunț: # 133853

  • Tip job Full time

  • Mobilitatea postului Necesita deplasari

  • Vizualizări: 31

Angajam MUNCITORI NECALIFICATI pentru montaj panouri fotovoltaice la sol in zona Mihailesti-Iepuresti (langa Bucuresti). Va fi unul din cele mai mari proiecte de montaj panouri fotovoltaice la sol din România (148 MW) și începe după data de 20 august.

Responsabilități:
- pregătirea terenului pentru montarea pilonilor în linie, conform planului de lucru;
- montarea pilonilor, trasarea cablurilor;
- montarea structurilor, montarea panourilor și alte activități necesare pentru buna derulare proiectului;
- utilizarea echipamentelor și instrumentelor necesare instalării;
- abilitate de a lucra în echipă.

Condiții și beneficii:
- salariu 4500 lei net la program de lucru 8 ore/zi;
- posibilitate de ore suplimentare;
- cazare asigurată gratuit în apartamente, pensiuni sau hoteluri din zonă (2 persoane în cameră);
- transport dimineața și după-amiaza la/ de la locul de muncă;
- proiectul durează 6-7 luni de zile.

Cerințe minime:
- experiența anterioară în domeniu constituie avantaj;
- cunoștințe de interpretare a unui plan tehnic;
- persoană autonomă și responsabilă;
- condiție fizică;
- capacitatea de a lucra în echipă.