TEHNICIAN INTRETINERE- CARREFOUR ALEXANDRIEI

Detalii

  • ID Anunț: # 124261

  • Adăugat la: 10:59, 03.09.2024

  • Anunț publicat de: Firmă

  • Tip job Full time

  • Mobilitatea postului Necesita deplasari

  • Vizualizări: 86

Descriere

Descrierea jobului
Ce ai de facut:

Realizează operațiunile curente de întreținere și reparații pentru echipamentele, utilajele, clădirile și bunurile societății;
Să colaborezi, informezi și să raspunzi pozitiv acelor solicitari care țin de atribuțiile și responsabilitățile tale, venite din partea altor departamente;
Să asiguri o mentenanță preventivă bunurilor magazinului;
Activitatea presupune și lucrul la înălțime în nacelă.

Profilul pe care îl căutăm:

Ai studii tehnice;
Cunoștințe / diplomă în domeniul electric;
Ai experiență anterioară într-un post similar – reprezintă un avantaj;
Ai bune abilități de organizare și comunica.

Ceea ce oferim:

Tichete de masă
Cupoane de magazin de Paști și Crăciun;
Abonament medical/Asigurare medicala privata;
Ajutoare pentru evenimente deosebite (naștere copil, căsătorie, deces);
Diverse prime;
Mediu de lucru plăcut, bazat pe încredere și autonomie;
Oportunități de dezvoltare atât profesionale, cât și personale;
Cursuri de formare adaptate nevoilor tale.

Iti poti depune CV-ul la serviciul clienti din magazin, trimite la mmarcu@cora.ro sau suna la 0732.767.256. Alatura-te unei echipe centrate pe satisfacerea clientilor!

Mihaela Catalina Marcu

Pe site din 2023

BUCUREȘTI, județ BUCURESTI
Contact:
Raportează

Contactează vânzătorul

07xx xxx xxx arată telefon
Trimite mesaj
Ați vizionat anunțul: TEHNICIAN INTRETINERE- CARREFOUR ALEXANDRIEI